09:00 - 11:00 uur.
GPS: Download na de inschrijving het GPX-bestand van de route en laad deze vervolgens in je navigatietoestel. Zo sta je goed voorbereid aan de start.
Rustig, je hebt alle ruimte om van de route en de verzorging te genieten.
Egberts Fietsen
Hoofdstraat 63A
9531 AC Borger
plan route
Normaal tarief € 12,50, PLUS-accounts betalen € 10,50
De online inschrijving is geopend tot en met 10 mei 2025.
Normaal tarief € 12,50, PLUS-accounts betalen € 10,50
Daginschrijving mogelijk
Word lid van Fietssport en profiteer
Probeer nu
Kanker.. iedereen heeft er zijn of haar eigen verhaal bij. Teveel mensen krijgen met deze vreselijke ziekte te maken, wat het belang naar onderzoek hiernaar maar weer eens onderstreept.
Voor dat onderzoek is geld nodig en laat het daar nou op 10 mei 2025 om draaien.
8 leerlingen en 4 begeleiders van VSO de Atlas gaan, samen met team Assen en nog vele anderen op 5 juni de Alpe D’Huez beklimmen voor het KWF. Om zoveel mogelijk geld op te halen heeft één van de begeleiders, Maaike uit Borger, samen met een aantal enthousiaste dorpsgenoten het idee opgevat om een fiets-en wandelevenement in hartje Borger te organiseren.
De gehele opbrengst van dit evenement zal ten goede komen aan de Alpe D’Huzes.
Het inschrijfgeld bedraagt €1Lees meer >>2,50, dit bedrag komt geheel ten goede aan het KWF. Hier zit een consumptie voor eten en een voor drinken bij in. Onderweg zullen er verzorgingsposten zijn.
Er zijn geen reviews voor deze toertocht.