Welke toertocht ga jij dit weekend fietsen?
Dit zijn onze 4x tips. Veel plezier!
Het aanbod aan mountainbikeroutes is groot. Is je conditie op peil: dan kun je bijvoorbeeld voor een mountainbike-marathon van 120 kilometer kiezen. Maar ook de afstanden van 100, 80, 60, 40 of 20 kilometer, zonder herhalingen, bieden voor iedere deelnemer een uitdaging op maat. Deze mountainbiketocht slingert door het afwisselende landschap van het Land van Cuijk met oa de bossen en het landelijk gebied van Tongelaar, Gassel, Landerd, Langenboom, Mill, Wanroij en Sint Anthonis.
Bij de ‘8’ bepaalt iedere deelnemer zijn of haar eigen sportieve uitdaging.
Wil je het wegseizoen openen, dan kun je meedoen aan de ‘8 van Oost Brabant’ op de racefiets. De toertocht van 80 kilometer is een prima afstand aan het begin van het wegseizoen. Op een van de drie pauzeplaatsen genieten de racefietsers samen met de mountainbikers van de uitgebreide pauzevoorzieningen.
De vier organiserende wielerclubs voelen zich bij het uitzetten van de diverse routes gesteund door een recent hernieuwd gesloten samenwerkingsconvenant met de natuurbeheerders van Staatsbosbeheer en Vereniging Natuurmonumenten. Deze samenwerking laat zien dat sportieve wielerevenementen en bescherming van natuurbelang goed samen kunnen gaan en zorgt daardoor zeker voor een verhoging van het fietsplezier.
Deelnemers starten en finishen bij Fitland XL in Mill.
De 8 van Oost Brabant wordt georganiseerd door:
Voor alle info: www.8vanoostbrabant.nl
Redactie Fietssport
Dit zijn onze 4x tips. Veel plezier!
Zo maak je er een geweldig graveljaar van.
Waar geef jij je bike de sporen?
Zet deze tochten in je agenda.
Blijf gewoon doorfietsen.